Business clients

Meie pikaajaliste klientide hulgas on järgmised asutused: Danske Pank, Nordea Liising, Swedbank, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, WTC Tallinna Ärikeskus, Justiitsministeerium, Eesti AGA, Info Auto, AS Eesti Ajalehed, Jungent, Intrac Eesti, SAS Institute, Stonerigde Electronics, Nortal jm. Suured tänud kõikidele meie klientidele!

Juriidilistest isikutest klientidega saame sõlmida koostöölepingu, mis annab teile soodustusi ja teeb arveldamise lihtsamaks. Lepingulistele klientidele saadame koondarve kuu lõpus. Tallinna piires kehtib vähemalt üks päev ette tellides soodushinnaga kuller. Vastavalt teie soovidele ja vajadustele võime lepingu tingimused veel individuaalselt üle vaadata.

Lepingu tingimused leiate siit: KOOSTÖÖLEPING.doc

Lepingulise püsikliendi esindaja(te)na saate soovi korral registreerida end ka e-poe püsikliendiks, mis lubab teil saata läbi meie kodulehe vabas vormis tellimusi ilma nende eest kohe maksmata. Arve saadetakse alles kuu lõpus, nagu leping ette näeb. Sisse logides on näha ka teie tellimuste ajalugu, mis annab mugavalt hea ülevaate.

Kui soovite ühekordset teenust, toimub arveldamine nagu eraisikute puhul ettemaksena. Tellimisblanketis täitke kindlasti maksja firma nime ja aadressi lahtrid, siis saadetakse teile korrektne arve.