Marianne lilleäri on tegutsenud Tallinna kesklinnas alates aastast 2001 ja omame suuri kogemusi paljudes floristika valdkondades.  Pakume  lõikelilli ja taimi, lillekimpe, lilleseadeid, kaunistame peolaudu, ruume, autosid.  Pakume floristi teenuseid  pulmapidudeks, matusteks, katsikuteks, juubeliteks, firmapidudeks. Ühesõnaga,  küsida võib kõike.

Igapäevaselt tegeleme väga palju lillede kullerteenusega. Toimetame teie tellimused kohale Tallinnas ja ümbruses. Miks mitte üle Eesti? Paljud kliendid on seda küsinud. Jah, meil on toredaid koostööpartnereid paljudes Eesti linnades ja kui vaja, suudame korraldada lillede saatmist ka mujale. Siiski arvame, et suudame parimat kvaliteeti garanteerida just oma poe toodetele ja teenustele. Mida see tähendab?

  • Kõik meie kodulehel olevad kimbud on meie floristide tehtud st. niisugused nad reaalselt ka on. Muidugi võib väikeseid erinevusi olla seoses konkreetse lillesordi või värvi saadavusega, kuid püüame siiski võimalikult täpselt luua seda, mida klient pildil nägi. Kahjuks on osade Eesti  lillepoodide kodulehtedel märgata fotode plagiaati ehk siis pildid on võetud välismaa lehtedelt ning neid pakutakse kui enda omasid. Meie fotod on kõik meie endi tehtud
  • Meie kullerteenus on äärmiselt paindlik ja kliendisõbralik. Kuna toimetame tellimused kohale ise (et tavaliselt ei kasuta kullerifirmat), suudame tagada, et midagi olulist ei jääks kahe silma vahele. Kellaajalise kullerteenuse puhul garanteerime, et lilled soovitavas ajavahemikus ka kohale jõuavad. Kõikide lisaküsimuste korral saab meiega ühendust võtta ja asjad läbi arutada.
  • Toimetame teie sama päeva tellimuse kohale hiljemalt 3 tunni sees, tavaliselt juhtub see isegi varem. Meie kiiruse üle on imestanud paljud kliendid. Siiski palume arvestada, et suuremate tööde tegemiseks läheb rohkem aega ning hea oleks need vähemalt päev ette tellida. Lisaks viime üle 35-eurosed tellimused Tallinna piires kohale tasuta.
  • Saame pakkuda personaalseid lahendusi. Näiteks, tellida hooajaväliseid lilli, toimetada kohale tellimusi väljaspool meie tavapärast tööaega, anda kliendile igasugust tagasisidet  kohaletoimetamise kohta. Kõik see on loomulikult tavapärasest teenusest kallim ja  ettevalmistamiseks võib kuluda rohkem aega, kuid soovides kinkida midagi erilist või erilisel viisil, saame kaasa mängida.

Meie suurim rõõm on see kui saame klientidelt positiivset tagasisidet. Nii lillede saatjatelt kui saajatelt. Osa sellest  on pandud üles ka meie lehele ja saate neid lugeda siit.

Lillede saatmiseks ei peagi olema erilist põhjust. Vahel on hoopis liigutavam saada kaunis üllatuskimp lihtsa sõnumiga: „Oled mulle kallis!“ või „Ilusat tööpäeva!“View More: http://dianaunt.pass.us/mariannekaarel

 

Päikest ja rõõmu päevadesse soovides,

Marianne Liias ja

Marianne lilleäri töökas kollektiiv